wynajem koparek Kraków
  wynajem koparek
  wynajem mini koparek
  wynajem midi koparek
  Oferta
  kontakt


Oferta

Nasza firma oferuje szeroki asortyment sprzętu hds minikoparki wyburzenia budowlanego potrzebnego na każdej budowie. Oferujemy zarówno koparki, koparko-ładowarki, buldożery i wiele innych elementów. Dzięki naszej szerokiej ofercie, nasi klienci mają możliwość wyboru sprzętu z szerokiego zakresu. Oferujemy naszym klientom koparki w trzech różnych kategoriach. Oferujemy zarówno koparki mini i midi, które idealnie sprawdzają się w pracach ziemnych, gdzie nie jest wymagany duży nakład pracy (prace domowe); jak również ciężki sprzęt, który idealnie sprawdzi się na większych placach budowy – np. przy przygotowywaniu podłoża pod drogi, autostrady, przy równaniu terenu, jak również przy przygotowywaniu terenu pod większe inwestycje.

Naszym klientom oferujemy sprzęt najwyższej jakości, który idealnie sprawdzi się w każdych warunkach – małych remontach, jak również na dużych placach budowy. Dzięki naszej odpowiednio dobranej ofercie wynajmu koparek klienci mogą liczyć na dogodne warunki wynajmu. Oferujemy koparki z możliwością wynajęcia na okres całego miesiąca, jak również na konkretną ilość dni ( już nawet od jednego dnia). Dzięki naszej szerokiej bazie oferowanych pojazdów i dogodnym warunkom, każdy klient może liczyć na indywidualną wycenę oraz dopasowanie oferty do jego potrzeb i zlecenia.

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo niezawodny sprzęt jest potrzebny na terenie każdej budowy, dlatego w oferowanych maszynach, można znaleźć jedynie te, które sprawdzają się nawet w najcięższych warunkach – wszystko dla zadowolenia naszych klientów.

© 2018 wynajmekoparke.pl
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm